د خپریدو نیټه:28.09.2010

 

پیام اعضای تشکیلات موقت انسجام اعضای حزب وطن در ولایت فاریاب

به مناسبت چهاردهمین سال شهادت داکتر نجیب الله

۲۳ ماه سپتامبر ۲۰۱۰ شهر میمنه

 تاریخ مبارزه در را ه ارمانهای مردم در همه کشور ها منجمله افغا نستان مملو از شکست ها، پیروزی ها، شادی ها و غم های فراموش ناشدنی است، ملت ها در پروسه مبارزات طولانی خویش بعضآ رهبران را پرورش میدهند که نتنها به ملت خود خود بلکه به همه ملت ها متعلق میگردند.

این شخصیت ها به حیث نمونه های کامل از انسان دوستی، شهامت، هوشیاری، توان و استعداد رهبری در تاریخ همه ملت ها به مثال های همه نسل ها مبدل میشوند.

 مها تما گاندی، نلسن مندیلا، امان الله خان... مثال های زنده ای چنین رهبران ملی اند. شهید نحیب الله یکی از انان است، تاریخ ملت ما در دها های اخیر شخصیت برومند، رهبر با وقار، انسان جسور و وطندوست را در دامان خود پرورش داد که نامش نتنها، دیروز و امروز بلکه دها و صد ها سال دیگر در اذهان مردم ما جاویدان باقی خواهد ماند.

 بلی شهید نجیب الله در راه وطنش به دست قاتلین حرفوی نوکرصفت و استخدام شده بخاطر ارمانهایش به شهادت رسانیده شد، اما دشمنان ملت ما بی خبر از ان بودند و هستند که نابودی فزیکی شهید نحیب الله هیچگاهی نخواهد توانست ار مانهای شریفانه و وطندوستانه ایشان را نیز نابو دسازد.

 امروز که چهارده سال از شهادت ان راد مرد بزرگ تاریخ میگذرد، مردم قدر شناس افغانستان خاطره ایشان را گرامی میدارند و به دشمنانش نفرین ابدی میفرستند.

 داکتر نجیب الله به حیث شهید وطن مشعل در خشان ما و نسل های اینده است.

 اغا رحیم مسول شورای ولایتی تشکیلات موقت انسجام اعضای حزب وطن در ولایت فاریاب

 
   
     

لومړۍ پاڼه | صفحۀ نخست